Lid worden?

Dames D2

volg ons op
facebook
twitter

Dames D2

  • Bruls, Bente
  • Cantelberg, Lois
  • Goessens, Floor
  • Pisters, Liv
  • Proost, Bente
  • Schevers, Fleur
  • Thielens, Meagan
  • Trafas, Hilke
  • Volkers, Lotta
  • Mertens, Arwen

Trainingstijden

  • Woensdag van 17:00 tot 18:00
  • Vrijdag van 16:00 tot 17:00

Trainers

Diana Pisters
Trainer
Nancy Meijers
Trainer
Nicole Vootz - Postma
Trainer
Sandra Swinkels
Trainer

Contactformulier

Foto's

Competitiestand

#TeamGespeeldPuntenWinstVerliesGelijkVoorTegenVerschilStrafpunten
#TeamGPWVGVTVS
1ESC'90 D117301520354265890
2Zwart Wit D2172512413062031030
3BDC'90 D117231151329294350
4Beekse Fusie Club D21720962279295-160
5Born D11719971276265110
6Gemini (V) D21816792373419-460
7M.I.C. D1171579126025910
8Sittardia D118146102290338-480
9Vlug en Lenig D21121100196251-550
10ESC'90 D2#1721160275349-740

Wedstrijdprogramma

DatumTeamsAccomodatieScheidsrechters
Wedstrijden
30-09-2017 17:00:00Zwart Wit D2 - ESC'90 D1De Oirsprong MFC
30-09-2017 17:00:00
Zwart Wit D2 - ESC'90 D1
De Oirsprong MFC
07-10-2017 13:50:00M.I.C. D1 - Zwart Wit D2Marsana
07-10-2017 13:50:00
M.I.C. D1 - Zwart Wit D2
Marsana
14-10-2017 18:10:00Zwart Wit D2 - ESC'90 D2#De Oirsprong MFCCarlo Gurian
14-10-2017 18:10:00
Zwart Wit D2 - ESC'90 D2#
De Oirsprong MFC
29-10-2017 12:05:00Sittardia D1 - Zwart Wit D2Stadssporthal
29-10-2017 12:05:00
Sittardia D1 - Zwart Wit D2
Stadssporthal
04-11-2017 18:10:00Zwart Wit D2 - Noav D1#De Oirsprong MFC
04-11-2017 18:10:00
Zwart Wit D2 - Noav D1#
De Oirsprong MFC
12-11-2017 13:20:00DHC Meeuwen (B) D1 - Zwart Wit D2Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
12-11-2017 13:20:00
DHC Meeuwen (B) D1 - Zwart Wit D2
Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
18-11-2017 18:10:00Zwart Wit D2 - BDC'90 D1De Oirsprong MFC
18-11-2017 18:10:00
Zwart Wit D2 - BDC'90 D1
De Oirsprong MFC
02-12-2017 17:20:00Zwart Wit D2 - Born D1De Oirsprong MFC
02-12-2017 17:20:00
Zwart Wit D2 - Born D1
De Oirsprong MFC
09-12-2017 16:00:00Zwart Wit D2 - Gemini (V) D2De Oirsprong MFC
09-12-2017 16:00:00
Zwart Wit D2 - Gemini (V) D2
De Oirsprong MFC
16-12-2017 10:00:00Beekse Fusie Club D2 - Zwart Wit D2De Haamen
16-12-2017 10:00:00
Beekse Fusie Club D2 - Zwart Wit D2
De Haamen
06-01-2018 12:25:00ESC'90 D1 - Zwart Wit D2Merode
06-01-2018 12:25:00
ESC'90 D1 - Zwart Wit D2
Merode
13-01-2018 17:05:00Zwart Wit D2 - M.I.C. D1De Oirsprong MFC
13-01-2018 17:05:00
Zwart Wit D2 - M.I.C. D1
De Oirsprong MFC
20-01-2018 10:55:00ESC'90 D2# - Zwart Wit D2Merode
20-01-2018 10:55:00
ESC'90 D2# - Zwart Wit D2
Merode
27-01-2018 18:05:00Zwart Wit D2 - Sittardia D1De Oirsprong MFCRuud Beumers
27-01-2018 18:05:00
Zwart Wit D2 - Sittardia D1
De Oirsprong MFC
03-02-2018 09:15:00Vlug en Lenig D2 - Zwart Wit D2Glanerbrook
03-02-2018 09:15:00
Vlug en Lenig D2 - Zwart Wit D2
Glanerbrook
03-02-2018 17:15:00Noav D1# - Zwart Wit D2Reinoudhal
03-02-2018 17:15:00
Noav D1# - Zwart Wit D2
Reinoudhal
24-02-2018 18:10:00Zwart Wit D2 - DHC Meeuwen (B) D1De Oirsprong MFC
24-02-2018 18:10:00
Zwart Wit D2 - DHC Meeuwen (B) D1
De Oirsprong MFC
04-03-2018 10:00:00BDC'90 D1 - Zwart Wit D2Strijthagen
04-03-2018 10:00:00
BDC'90 D1 - Zwart Wit D2
Strijthagen
17-03-2018 12:50:00Born D1 - Zwart Wit D2Het Anker
17-03-2018 12:50:00
Born D1 - Zwart Wit D2
Het Anker
25-03-2018 11:55:00Gemini (V) D2 - Zwart Wit D2De Joffer
25-03-2018 11:55:00
Gemini (V) D2 - Zwart Wit D2
De Joffer
07-04-2018 17:05:00Zwart Wit D2 - Beekse Fusie Club D2De Oirsprong MFCCarlo Gurian
07-04-2018 17:05:00
Zwart Wit D2 - Beekse Fusie Club D2
De Oirsprong MFC

Overige planning

DatumOmschrijving
11-09-2016Heuvelland toernooi (GRAS)
Heuvelland toernooi (GRAS)
17-09-2016Trio toernooi in Oirsbeek
Trio toernooi in Oirsbeek
23-09-2016Gemini toernooi in Voerendaal (ZAAL)
Gemini toernooi in Voerendaal (ZAAL)