Lid worden?

Dames Senioren 2

volg ons op
facebook
twitter

Dames Senioren 2

  • Caris, Pascalle
  • Horrichs, Wies
  • Meisters, Romie
  • Veen van, Inge
  • Visser, Evelien
  • Peeters, Yvanca
  • Heijnen, Michou
  • Meens, Maud
  • Bressers, Nicky
  • Schoffelen, Robin

Trainingstijden

  • Dinsdag van 19:00 tot 20:30
  • Vrijdag van 19:00 tot 20:30

Trainer

Willy Pepels
Trainer

Contactformulier

Competitiestand

#TeamGespeeldPuntenWinstVerliesGelijkVoorTegenVerschilStrafpunten
#TeamGPWVGVTVS
1BSAC DS2204020004692921770
2Blerick DS1203618204462611850
3ESC'90 DS320301442347259880
4LimMid DS3202512713492461030
5Wijnandia DS120221190356304520
6Zwart Wit DS220211091357295620
7Cabooter Group/HandbaL Venlo DS420199101279309-300
8Born DS220157121304358-540
9Vios DS22042180236382-1460
10Wittenhorst DS12042180227431-2040
11Bevo HC DS42042180215448-2330

Wedstrijdprogramma

DatumTeamsAccomodatieScheidsrechters
Wedstrijden
01-10-2017 11:20:00LimMid DS3 - Zwart Wit DS2Van HornehalBevo Scheidsrechter
01-10-2017 11:20:00
LimMid DS3 - Zwart Wit DS2
Van Hornehal
07-10-2017 19:10:00Zwart Wit DS2 - Wittenhorst DS1De Oirsprong MFCJos Bosch
07-10-2017 19:10:00
Zwart Wit DS2 - Wittenhorst DS1
De Oirsprong MFC
28-10-2017 19:05:00Zwart Wit DS2 - ESC'90 DS3De Oirsprong MFCJack Onink
28-10-2017 19:05:00
Zwart Wit DS2 - ESC'90 DS3
De Oirsprong MFC
05-11-2017 16:00:00Bevo HC DS4 - Zwart Wit DS2De HeufGerard Jeucken
05-11-2017 16:00:00
Bevo HC DS4 - Zwart Wit DS2
De Heuf
12-11-2017 11:00:00Zwart Wit DS2 - Cabooter Group/HandbaL Venlo DS4De Oirsprong MFCErik Janssen
12-11-2017 11:00:00
Zwart Wit DS2 - Cabooter Group/HandbaL Venlo DS4
De Oirsprong MFC
18-11-2017 19:00:00Vios DS2 - Zwart Wit DS2AorevenLeon Claessens
18-11-2017 19:00:00
Vios DS2 - Zwart Wit DS2
Aoreven
25-11-2017 19:00:00Zwart Wit DS2 - BSAC DS2De Oirsprong MFCJack Onink
25-11-2017 19:00:00
Zwart Wit DS2 - BSAC DS2
De Oirsprong MFC
02-12-2017 19:15:00Blerick DS1 - Zwart Wit DS2EgerbosTheo Sonnemans
02-12-2017 19:15:00
Blerick DS1 - Zwart Wit DS2
Egerbos
09-12-2017 19:00:00Zwart Wit DS2 - Wijnandia DS1De Oirsprong MFCJoezio Skrobiszewski
09-12-2017 19:00:00
Zwart Wit DS2 - Wijnandia DS1
De Oirsprong MFC
17-12-2017 15:20:00Born DS2 - Zwart Wit DS2Het AnkerSittardia Scheidsrechter
17-12-2017 15:20:00
Born DS2 - Zwart Wit DS2
Het Anker
06-01-2018 19:00:00Zwart Wit DS2 - LimMid DS3De Oirsprong MFCMiel Cox
06-01-2018 19:00:00
Zwart Wit DS2 - LimMid DS3
De Oirsprong MFC
14-01-2018 12:10:00Wittenhorst DS1 - Zwart Wit DS2De BerkelBlerick Scheidsrechter
14-01-2018 12:10:00
Wittenhorst DS1 - Zwart Wit DS2
De Berkel
28-01-2018 15:30:00ESC'90 DS3 - Zwart Wit DS2MerodeJos Bosch
28-01-2018 15:30:00
ESC'90 DS3 - Zwart Wit DS2
Merode
03-02-2018 19:00:00Zwart Wit DS2 - Bevo HC DS4De Oirsprong MFCJack Onink
03-02-2018 19:00:00
Zwart Wit DS2 - Bevo HC DS4
De Oirsprong MFC
25-02-2018 14:20:00Cabooter Group/HandbaL Venlo DS4 - Zwart Wit DS2CraneveldLajos Lovas
25-02-2018 14:20:00
Cabooter Group/HandbaL Venlo DS4 - Zwart Wit DS2
Craneveld
03-03-2018 19:00:00Zwart Wit DS2 - Vios DS2De Oirsprong MFCPiet Vleeshouwers
03-03-2018 19:00:00
Zwart Wit DS2 - Vios DS2
De Oirsprong MFC
11-03-2018 12:50:00BSAC DS2 - Zwart Wit DS2d'n AdelaerHarrie van der Vrande
11-03-2018 12:50:00
BSAC DS2 - Zwart Wit DS2
d'n Adelaer
17-03-2018 19:00:00Zwart Wit DS2 - Blerick DS1De Oirsprong MFCJoezio Skrobiszewski
17-03-2018 19:00:00
Zwart Wit DS2 - Blerick DS1
De Oirsprong MFC
25-03-2018 11:20:00Wijnandia DS1 - Zwart Wit DS2Gitek SportcentrumWim Penners
25-03-2018 11:20:00
Wijnandia DS1 - Zwart Wit DS2
Gitek Sportcentrum
07-04-2018 19:00:00Zwart Wit DS2 - Born DS2De Oirsprong MFCShaquil Hendrix
07-04-2018 19:00:00
Zwart Wit DS2 - Born DS2
De Oirsprong MFC

Overige planning

DatumOmschrijving
03-09-2016 15:30 t/m 17:00 Oefenwedstrijd tegen MIC 3-4
Oefenwedstrijd tegen MIC 3-4
03-09-2016 8:30 Trainingsdag in Sporthal Oirsbeek
Trainingsdag in Sporthal Oirsbeek
11-09-2016Heuvelland Toernooi Bocholtz
Heuvelland Toernooi Bocholtz
16-09-2016Oefenwedstrijd tegen Wijnandia 2
Oefenwedstrijd tegen Wijnandia 2
23-09-2016 19:00 Oefenwedstrijd tegen Born 2
Oefenwedstrijd tegen Born 2
25-09-2016 9:30 t/m 12:45 Gemini toernooi Voerendaal
Gemini toernooi Voerendaal
02-10-2016Begin competitie
Begin competitie