Lid worden?

Heren Senioren 1

volg ons op
facebook
twitter

Trainingstijden

  • Dinsdag van 20:30 tot 22:00
  • Vrijdag van 20:30 tot 23:00

Trainers

Paul Verjans
Trainer \ Coach
Math Jacobs
Assistent coach

Contactformulier

Foto's

Competitiestand

#TeamGespeeldPuntenWinstVerliesGelijkVoorTegenVerschilStrafpunten
#TeamGPWVGVTVS
1Apollo HS1223416426935631300
2Bevo HC HS3223316516375111260
3Dongen HS122321552604561430
4Zwart Wit HS122311453555488670
5Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2223016606445291152
6SMEZO/BFC HS22226128248647970
7Blerick HS122167132432477-450
8West-Brabant Combinatie HS122167132487535-480
9Noav HS122146142560625-650
10HMS/Achilles HS122115161505573-680
11Wittenhorst HS122115161463551-880
12Vlug en Lenig HS22284180476650-1740

Wedstrijdprogramma

DatumTeamsAccomodatieScheidsrechters
Wedstrijden
30-09-2017 19:00:00Vlug en Lenig HS2 - Zwart Wit HS1GlanerbrookKoldobieke Ramos, Tim Dijks
30-09-2017 19:00:00
Vlug en Lenig HS2 - Zwart Wit HS1
Glanerbrook
07-10-2017 20:45:00Zwart Wit HS1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2De Oirsprong MFCJohn Carli, Jack Stroek
07-10-2017 20:45:00
Zwart Wit HS1 - Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2
De Oirsprong MFC
14-10-2017 19:00:00Noav HS1 - Zwart Wit HS1ReinoudhalChris Hulsman, Wim Pluym
14-10-2017 19:00:00
Noav HS1 - Zwart Wit HS1
Reinoudhal
28-10-2017 20:45:00Zwart Wit HS1 - Dongen HS1De Oirsprong MFCJo N??sser
28-10-2017 20:45:00
Zwart Wit HS1 - Dongen HS1
De Oirsprong MFC
04-11-2017 20:35:00Zwart Wit HS1 - Apollo HS1De Oirsprong MFCKoldobieke Ramos
04-11-2017 20:35:00
Zwart Wit HS1 - Apollo HS1
De Oirsprong MFC
11-11-2017 20:40:00Blerick HS1 - Zwart Wit HS1EgerbosJohn Carli
11-11-2017 20:40:00
Blerick HS1 - Zwart Wit HS1
Egerbos
18-11-2017 20:35:00Zwart Wit HS1 - HMS/Achilles HS1De Oirsprong MFCJoep Siemerink, Sten van Lier
18-11-2017 20:35:00
Zwart Wit HS1 - HMS/Achilles HS1
De Oirsprong MFC
26-11-2017 14:20:00West-Brabant Combinatie HS1 - Zwart Wit HS1Haagse BeemdenFrans van Keulen, Patrick Bakermans
26-11-2017 14:20:00
West-Brabant Combinatie HS1 - Zwart Wit HS1
Haagse Beemden
02-12-2017 20:35:00Zwart Wit HS1 - Bevo HC HS3De Oirsprong MFCJoep Siemerink, Sten van Lier
02-12-2017 20:35:00
Zwart Wit HS1 - Bevo HC HS3
De Oirsprong MFC
09-12-2017 20:20:00Wittenhorst HS1 - Zwart Wit HS1De BerkelFreddy Wildenbeest, Ron Willemsen
09-12-2017 20:20:00
Wittenhorst HS1 - Zwart Wit HS1
De Berkel
16-12-2017 20:35:00Zwart Wit HS1 - SMEZO/BFC HS2De Oirsprong MFCAd Tielemans, Henk van de Boomen
16-12-2017 20:35:00
Zwart Wit HS1 - SMEZO/BFC HS2
De Oirsprong MFC
06-01-2018 20:35:00Zwart Wit HS1 - Vlug en Lenig HS2De Oirsprong MFCJoep Siemerink, Sten van Lier
06-01-2018 20:35:00
Zwart Wit HS1 - Vlug en Lenig HS2
De Oirsprong MFC
14-01-2018 14:00:00Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2 - Zwart Wit HS1CraneveldMario van den Elsen, Rini Verwegen
14-01-2018 14:00:00
Cabooter Group/HandbaL Venlo HS2 - Zwart Wit HS1
Craneveld
20-01-2018 19:00:00Zwart Wit HS1 - Noav HS1De Oirsprong MFCTheo Jans, Gunther Robbrecht
20-01-2018 19:00:00
Zwart Wit HS1 - Noav HS1
De Oirsprong MFC
28-01-2018 16:15:00Dongen HS1 - Zwart Wit HS1De SalamanderEdwin van der Laak, Jan Tielemans
28-01-2018 16:15:00
Dongen HS1 - Zwart Wit HS1
De Salamander
03-02-2018 20:30:00Apollo HS1 - Zwart Wit HS1De LandingJohn van Noort, Albert van der Sanden
03-02-2018 20:30:00
Apollo HS1 - Zwart Wit HS1
De Landing
17-02-2018 20:30:00Zwart Wit HS1 - Blerick HS1De Oirsprong MFCJoep Siemerink, Sten van Lier
17-02-2018 20:30:00
Zwart Wit HS1 - Blerick HS1
De Oirsprong MFC
03-03-2018 19:45:00HMS/Achilles HS1 - Zwart Wit HS1ZuilenDick Verwoerd, Joop Bakkenes
03-03-2018 19:45:00
HMS/Achilles HS1 - Zwart Wit HS1
Zuilen
10-03-2018 20:35:00Zwart Wit HS1 - West-Brabant Combinatie HS1De Oirsprong MFCJo N??sser
10-03-2018 20:35:00
Zwart Wit HS1 - West-Brabant Combinatie HS1
De Oirsprong MFC
17-03-2018 20:30:00Bevo HC HS3 - Zwart Wit HS1De HeufRen?? Daemen
17-03-2018 20:30:00
Bevo HC HS3 - Zwart Wit HS1
De Heuf
24-03-2018 20:35:00Zwart Wit HS1 - Wittenhorst HS1De Oirsprong MFCBert Julicher
24-03-2018 20:35:00
Zwart Wit HS1 - Wittenhorst HS1
De Oirsprong MFC
08-04-2018 12:30:00SMEZO/BFC HS2 - Zwart Wit HS1De HaamenRen?? Daemen, Stefan Hanssen
08-04-2018 12:30:00
SMEZO/BFC HS2 - Zwart Wit HS1
De Haamen

Overige planning

DatumOmschrijving
21-08-2016Zaaltoernooi Sint Truiden
Zaaltoernooi Sint Truiden
03-09-2016 10:00 Trainingsdag in Sporthal Oirsbeek
Trainingsdag in Sporthal Oirsbeek
03-09-2016 20:00 t/m 21:30 Oefenwedstrijd tegen BDC’90
Oefenwedstrijd tegen BDC’90
12-09-2016 20:00 t/m 21:30 Oefenwedstrijd tegen Gemini 1
Oefenwedstrijd tegen Gemini 1
18-09-2016 15:00 t/m 18:00 Trio toernooi in Neerpelt
Trio toernooi in Neerpelt
25-09-2016 9:30 t/m 16:30 Zaaltoernooi Uden
Zaaltoernooi Uden
02-10-2016Begin competitie
Begin competitie