Lid worden?

Wedstrijdprogramma

volg ons op
facebook
twitter

Onderstaand vind je een overzicht van alle wedstrijden van alle teams.

Wedstrijdprogramma

DatumTeamsAccomodatieScheidsrechters
Wedstrijden
23-02-2019 10:40:00LimMid HC1 - Zwart Wit HC1#Jo Gerrishallen
23-02-2019 10:40:00
LimMid HC1 - Zwart Wit HC1#
Jo Gerrishallen
23-02-2019 12:00:00BFC E1# - Zwart Wit E1De Haamen
23-02-2019 12:00:00
BFC E1# - Zwart Wit E1
De Haamen
23-02-2019 12:30:00Handbal Bilzen DA1 - Zwart Wit DA1De Zonhoeve
23-02-2019 12:30:00
Handbal Bilzen DA1 - Zwart Wit DA1
De Zonhoeve
23-02-2019 13:35:00Zwart Wit E2 - Wijnandia E2#De Oirsprong MFC
23-02-2019 13:35:00
Zwart Wit E2 - Wijnandia E2#
De Oirsprong MFC
23-02-2019 13:35:00Zwart Wit E2 - ESC'90 E2De Oirsprong MFC
23-02-2019 13:35:00
Zwart Wit E2 - ESC'90 E2
De Oirsprong MFC
23-02-2019 14:40:00Zwart Wit D1 - Born D2De Oirsprong MFC
23-02-2019 14:40:00
Zwart Wit D1 - Born D2
De Oirsprong MFC
23-02-2019 15:35:00Zwart Wit DC1 - Born DC1De Oirsprong MFC
23-02-2019 15:35:00
Zwart Wit DC1 - Born DC1
De Oirsprong MFC
23-02-2019 16:40:00Zwart Wit DB1 - ESC'90 DB2#De Oirsprong MFC
23-02-2019 16:40:00
Zwart Wit DB1 - ESC'90 DB2#
De Oirsprong MFC
23-02-2019 17:30:00Sittardia D3 - Zwart Wit D2Stadssporthal
23-02-2019 17:30:00
Sittardia D3 - Zwart Wit D2
Stadssporthal
09-03-2019 11:00:00BSAC DB1# - Zwart Wit DB1d'n Adelaer
09-03-2019 11:00:00
BSAC DB1# - Zwart Wit DB1
d'n Adelaer
09-03-2019 20:00:00Zwart Wit HS1 - Blerick HS1De Oirsprong MFCJos Vasen, John Carli
09-03-2019 20:00:00
Zwart Wit HS1 - Blerick HS1
De Oirsprong MFC
16-03-2019 11:40:00Vlug en Lenig DC3 - Zwart Wit DC2Glanerbrook
16-03-2019 11:40:00
Vlug en Lenig DC3 - Zwart Wit DC2
Glanerbrook
16-03-2019 13:50:00Noav D3 - Zwart Wit D1Reinoudhal
16-03-2019 13:50:00
Noav D3 - Zwart Wit D1
Reinoudhal
16-03-2019 15:00:00Zwart Wit F1 - Born F1#De Oirsprong MFC
16-03-2019 15:00:00
Zwart Wit F1 - Born F1#
De Oirsprong MFC
16-03-2019 16:15:00DHC Meeuwen (B) DB1 - Zwart Wit DB1Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
16-03-2019 16:15:00
DHC Meeuwen (B) DB1 - Zwart Wit DB1
Gem. Sportcentrum Meeuwen (B)
16-03-2019 16:45:00Zwart Wit DC1 - LimMid DC1De Oirsprong MFC
16-03-2019 16:45:00
Zwart Wit DC1 - LimMid DC1
De Oirsprong MFC
16-03-2019 17:55:00Zwart Wit HC1# - BDC'90 HC1#De Oirsprong MFC
16-03-2019 17:55:00
Zwart Wit HC1# - BDC'90 HC1#
De Oirsprong MFC
16-03-2019 21:00:00Zwart Wit HS1 - Bevo HC HS3De OmganckTon Duve, Jaap Buchner
16-03-2019 21:00:00
Zwart Wit HS1 - Bevo HC HS3
De Omganck
17-03-2019 11:00:00Margraten DA1 - Zwart Wit DA1De Hoven
17-03-2019 11:00:00
Margraten DA1 - Zwart Wit DA1
De Hoven
17-03-2019 11:05:00Sittardia E1# - Zwart Wit E1Stadssporthal
17-03-2019 11:05:00
Sittardia E1# - Zwart Wit E1
Stadssporthal
17-03-2019 13:45:00Vlug en Lenig DS3 - Zwart Wit DS2GlanerbrookEsc'90 Scheidsrechter
17-03-2019 13:45:00
Vlug en Lenig DS3 - Zwart Wit DS2
Glanerbrook
17-03-2019 14:00:00Olympia E2# - Zwart Wit E2Bocholtz
17-03-2019 14:00:00
Olympia E2# - Zwart Wit E2
Bocholtz
23-03-2019 10:50:00Beekse Fusie Club E2 - Zwart Wit E2De Haamen
23-03-2019 10:50:00
Beekse Fusie Club E2 - Zwart Wit E2
De Haamen
23-03-2019 10:55:00ESC'90 D2 - Zwart Wit D1Merode
23-03-2019 10:55:00
ESC'90 D2 - Zwart Wit D1
Merode
23-03-2019 12:55:00Zwart Wit F1 - Vlug en Lenig F2De Oirsprong MFC
23-03-2019 12:55:00
Zwart Wit F1 - Vlug en Lenig F2
De Oirsprong MFC
23-03-2019 13:45:00Zwart Wit E1 - Gemini (V) E1De Oirsprong MFC
23-03-2019 13:45:00
Zwart Wit E1 - Gemini (V) E1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 14:00:00Cabooter Group/Handbal Venlo DC2# - Zwart Wit DC1Craneveld
23-03-2019 14:00:00
Cabooter Group/Handbal Venlo DC2# - Zwart Wit DC1
Craneveld
23-03-2019 14:45:00Zwart Wit DC2 - ESC'90 DC3De Oirsprong MFC
23-03-2019 14:45:00
Zwart Wit DC2 - ESC'90 DC3
De Oirsprong MFC
23-03-2019 15:20:00Bevo HC HC1 - Zwart Wit HC1#De Heuf
23-03-2019 15:20:00
Bevo HC HC1 - Zwart Wit HC1#
De Heuf
23-03-2019 15:50:00Zwart Wit D2 - Minor D1De Oirsprong MFC
23-03-2019 15:50:00
Zwart Wit D2 - Minor D1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 16:40:00Zwart Wit DB1 - Bocholt DB1De Oirsprong MFC
23-03-2019 16:40:00
Zwart Wit DB1 - Bocholt DB1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 17:50:00Zwart Wit DA1 - Rapiditas DA1De Oirsprong MFC
23-03-2019 17:50:00
Zwart Wit DA1 - Rapiditas DA1
De Oirsprong MFC
23-03-2019 20:45:00Zwart Wit HS1 - Vios HS1De Oirsprong MFCEdwin van der Laak, Jan Tielemans
23-03-2019 20:45:00
Zwart Wit HS1 - Vios HS1
De Oirsprong MFC
24-03-2019 13:20:00Born DS2 - Zwart Wit DS2Het AnkerCarla Bemelmans-Kleintjens
24-03-2019 13:20:00
Born DS2 - Zwart Wit DS2
Het Anker
06-04-2019 14:00:00Zwart Wit D1 - SVM D1De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:00:00
Zwart Wit D1 - SVM D1
De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:55:00Zwart Wit E2 - Juliana E2De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:55:00
Zwart Wit E2 - Juliana E2
De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:55:00Zwart Wit E2 - Born E2De Oirsprong MFC
06-04-2019 14:55:00
Zwart Wit E2 - Born E2
De Oirsprong MFC
06-04-2019 17:20:00Sittardia F1# - Zwart Wit F1Stadssporthal
06-04-2019 17:20:00
Sittardia F1# - Zwart Wit F1
Stadssporthal
06-04-2019 19:00:00Zwart Wit DS2 - Olympia DS1De Oirsprong MFC
06-04-2019 19:00:00
Zwart Wit DS2 - Olympia DS1
De Oirsprong MFC
07-04-2019 14:40:00HB Sint Truiden jm (B) DB1 - Zwart Wit DB1Trudohal (B)
07-04-2019 14:40:00
HB Sint Truiden jm (B) DB1 - Zwart Wit DB1
Trudohal (B)
07-04-2019 14:45:00Wittenhorst HS1 - Zwart Wit HS1De Berkel
07-04-2019 14:45:00
Wittenhorst HS1 - Zwart Wit HS1
De Berkel
DatumTeamOmschrijving